Tarihte bir çok medeniyete ev sahipliği yapmış olan, geçmişiyle ve doğal güzellikleriyle büyüleyici bir şehir olan Çanakkale' mizde, CAFEKA olarak siz misafirlerimize hizmet sunmaktan gurur duymaktayız.

         İşletmemiz Çanakkale merkezinde, iki katlı mimarisi ve modern ahşap dekorasyonuyla butik bir tesis olarak hizmet vermektedir.

        Cafeka Restaurant olarak misyonumuz; güler yüzlü çalışma ilkesini benimsemiş eğitimli personelimiz ile, sıcak, mutlu, huzurlu ve dinlendirici bir ortamda yemek yemek ve kahve dünyasında hoş tatlar eşliğinde sohbet etmek isteyen siz misafirlerimize; en iyi, en temiz ve en güzel hizmeti vermektir.

   

         Giriş katındaki "Kahve Dünyası" 'nda marifetli ellerle ve kahveye duyulan sevgiyle hazırlanmış bir çok kahve çeşidimiz bulunmaktadır. Kendinizi çok iyi hissedeceğiniz ve günün yorgunluğunu atabileceğiniz huzur dolu bir ortamda, şefin hünerli ellerinde hazırlanmış tatlılarla birlikte kahvenizi yudumlayabilirsiniz.

   

       İkinci katımızda usta aşçılarımızın marifetleriyle hazırlanan İtalyan Mutfağı ve Dünya mutfağından seçme yemeklerle hizmet veren "Restaurant" bölümümüz bulunmaktadır. Ustalarımız; her zaman yöremize özel, günlük ve taze ürünlerle hazırladıkları özel tabakları, bir resim gibi mönülerimize yansıtırlar. Ayrıca yemeğinizi bütünleştirecek zengin şarap seçeneklerimiz de yemeklerinize ayrı bir lezzet katmaktadır.

        "Kaliteli ve güler yüzlü" servisi ilke edinmiş profesyonel personelimiz, siz değerli misafirlerimizin bu hoş ve sıcak atmosferden mutlu ayrılabilmeniz için hizmetinizdedir.

Bu güzel ortamı yaşamanız ve hissetmeniz için sizi "CAFEKA Restaurant" a bekliyoruz...

 
 
 
Ana Sayfa   ::    Hakkımızda   ::    Cafeka Menü   ::    Foto Albüm   ::    İletişim
CAFEKA ©   |  Hotel Artur